FP100R12N2T7B11BPSA1
Contact Now
FP100R12N2T7B11BPSA1
FP100R12N2T7B11BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 100 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO2B