FS500R17OE4DB81BPSA1
Contact Now
FS500R17OE4DB81BPSA1
FS500R17OE4DB81BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1700 V 500 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOPP