FP25R12KT4B15BOSA1
Contact Now
FP25R12KT4B15BOSA1
FP25R12KT4B15BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 25 A 160 W Chassis Mount Module